Захисні чохли на матрац, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
445
-
8240
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Мінімальна ціна
від
до
445
-
8240
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Double Terry Set
-55%
-40%
NEW
Velour
-60%
-45%
Terry
-55%
-40%
Signature Series
-55%
-40%
Askona
-50%
-35%
Protect-a-Bed Plush King Koil
-25%
-10%
Kids
-50%
-35%
Dri-Tec
-50%
-35%
Hyper-Cotton
-50%
-35%
Ver-Tex
-50%
-35%
Clima-Cotton
-55%
-40%
NEW
Clima-Dry
-55%
-40%
NEW
Clima-Fresh
-55%
-40%
NEW
Коли ми купуємо матрац, нам хочеться, щоб він зберігав свій первісний вигляд протягом всього терміну служби. У цьому нам допоможе захисний чохол на матрац в інтернет-магазині. Чохол матраца закриває верхню і бічну поверхню, надійно захищаючи його від передчасного зносу і забруднень. Такий чохол на матрац просто незамінний, якщо в родині є маленька дитина або домашня тварина. Якщо знімний чохол забруднився, його можна зняти і випрати, і ваше спальне місце знову буде радувати своєю чистотою.

На особливу увагу заслуговують водонепроникні чохли для матраца і подушок Protect-a-bed в Україні. Наша шкіра постійно оновлюється і найактивніше цей процес відбувається під час сну. Це означає, що омертвілі частинки нашої шкіри потрапляють на матрац і подушку. Крім того, кожну ніч організм людини виділяє близько літра рідини, яка також залишається на поверхні нашого матраца. Все це створює сприятливі умови для появи бактерій, пилових кліщів і інших мікроорганізмів. Пилові кліщі харчуються омертвілими клітинами нашої шкіри, а продукти їх життєдіяльності викликають сильні алергічні реакції.

Оскільки такі мікроорганізми не можна побачити неозброєним оком, ми часто списуємо з'являється свербіж та інші симптоми алергії на інші чинники, не пов'язані з нашою ліжком. Але це не правильно!

Захистити матрац і подушку від бактерій і алергенів допоможуть водонепроникні чохли Protect-a-bed. Вони запобігають проникненню пилових кліщів в подушку або матрац. Унікальна мембрана Miracle Membrane захищає спальну поверхню вологи, яка створює ідеальні умови для харчування і розмноження кліщів. Крім того, ці унікальні чохли захищають вашу подушку або матрац від будь-яких забруднень і протікань.

Де купити чохол на матрац?
Купити чохол на матрац можна в нашому інтернет-магазині. А якщо ви відвідаєте салон «Аскона» в Києві, ми продемонструємо вам унікальні властивості чохла Protect-a-bed. Шукайте чегол на дитячий матрац? Різні варіанти моделей в асортименті інтернет-магазину. Дешевий чохол на матрац не завжди виправдає своє призначення, тому експерти рекомендують до вибору підходити свідомо.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити ?
В інтернет-магазині Askona доступні з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на до -65%
Є розстрочка на ?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі 2020?
В каталозі популярні моделі: