Дослідження показують, що електронні девайси нового покоління все частіше використовуються людьми прямо в ліжку: вихід в інтернет, читання книг, перегляд відео, спілкування з друзями – все це ви можете робити, не залишаючи спального місця.

krovatj-dlja-sna-i-otdyha.jpg

У 2012 році каліфорнійська компанія Good Technology провела дослідження, темою якого стали улюблені пози людей, в яких вони воліють працювати. З 1000 молодих корпоративних працівників 50% відповіли, що перевіряють робочу пошту і відповідають на ділові листи прямо в ліжку. Подібне опитування, проведене в 2009 році лондонською компанією Credant Technologies показав, що один з п'яти респондентів працює в ліжку від 2 до 10 годин в тиждень. Варто враховувати ще і той факт, що крім красивою і функціональної ліжка необхідно задуматися де вибрати ортопедичний матрац - це найбільш значимий аттрибут спальні, ще більш важливий, ніж ваше ложе!

Деякі люди вмикають комп'ютер, не встигнувши толком прокинутися, а вимикають перед самим відходом до сну. Це пояснюється тим, що вони хочуть постійно бути на зв'язку і оперативно відповідати своїм клієнтам та бізнес-партнерам в інших годинних поясах.

Лікарі-ортопеди негативно сприймають таку тенденцію. Вони заявляють, що люди, працюючи в ліжку, страждають згодом від болю в шиї і спині, тому що багато часу проводять в неприродних позах. Одні довго підпирають ліктями підборіддя, інші весь час перевертаються в пошуках зручної пози. Робота на мобільному девайсі в ліжку більше однієї години поспіль викликає біль у попереку через відсутність підтримки, голова занадто нахилена і шия знаходиться в неправильному положенні.

З іншого боку, виробники меблів моментально відреагували на утворену тенденцію, і тепер пропонують споживачеві ліжка - трансформери нового покоління, призначені не тільки для сну, але і для роботи. Найпопулярнішою з них стала система Ergomotion. Це багатофункціональний підставу, яка дозволяє прийняти будь-яке положення. Тепер ліжко можна використовувати не тільки для сну: в ній можна провести годинку-другу з улюбленою книгою або переглянути випуск останніх новин по телевізору. Всього один клік пульта – і підстава приходить в рух, м'яко і безшумно. Ще одне натискання – і ви отримуєте сеанс релаксуючого масажу, незамінного після робочого дня. Численні дослідження показали, що 10 хвилин сну в «позиції невагомості» на американській спальним системі Ergomotion прирівнюється до години глибокого сну на звичайному ліжку або сеансу релаксуючого масажу в SPA-салоні.

В даний час трансформовані спальні системи Ergomotion завоювали величезну популярність серед жителів США, Канади, Бразилії та Азії і витіснили з ринку інші трансформовані ліжка завдяки найкращому поєднанню ціни, якості і безлічі унікальних функцій.

Сьогодні ліжко перетворюється зі спального місця в цілу систему відпочинку. Однак, при цьому вона допомагає підтримувати звичний ритм життя, не завдаючи шкоди здоров'ю. Мільйони людей вже оцінили всі переваги такого стилю життя, а Ви готові йти в ногу з часом?