Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
224415
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
224415
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Experience
-40%
Expert Evolution
-60%
-45%
Erudite
-60%
-45%
Hard
-60%
-55%
Point
-65%
-55%
Arion
-60%
-55%
Arion (уцінка)
-70%
-55%
Товар с выставки
Arion (уцінка)
-70%
-55%
Товар с выставки
Etalon
-40%
Moco
-50%
Spine Support
-30%
Spine Care
-35%
Medium
-55%
Farma
-30%
Status
-25%
Effect
-40%
Embrace
-40%
Example
-40%
1 2 3 4 5 6 Слід.

Жорсткість. Величина цього показника залежить від питомого співвідношення латексу і койри в складі багатошарового підстави. Чим більше зміст кокосових волокон, тим вище жорсткість конструкції.

Кокосові матраци дозволяють запобігти розвитку патології опорно-рухового апарату, тому їх рекомендують купувати для дітей. Корисні кокосові матраци і для дорослих, які страждають від остеохондрозу, сколіозу, травм хребта.

  • Еластичність. Цей показник визначається рівнем концентрації латексу в загальному складі наповнювачів кокосового матраца (показник варіює в межах від 15 до 50%). Чим більше матрац з латексу його в собі має, тим еластичніше основу. Еластичний кокосовий матрац рівномірно розподіляє вагу, оптимальним чином підтримує тіло людини під час сну. Це основні причини чому необхідно придбати кокосовий матрац.
  • Гігієнічність кокосових матраців. Гігієнічні властивості кокосового матраца залежать від стійкості наповнювача до гнильних процесів, здатності наповнювача поглинати вологу. Природний компонент матраца з кокоса лігнін, що міститься в койре, перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів, тому ортопедичний матраскокосовый забезпечує високий комфорт і безпеку відпочинку протягом всього терміну використання.
  • Гіпоалергенність кокосових матраців. Рослинні волокна кокосового матраца природного походження, які оброблені спеціальним антибактеріальним складом, що не викликає алергії, дозволяють використовувати кокосові матраци з ортопедичним ефектом для дітей, людей похилого віку, а також для осіб, схильних до алергічних реакцій.

Койра, в кокосовому матраці, є на 100% натуральним матеріалом, має бактерицидні властивості - це якість визначає безпеку виробів у використанні.

Купити кокосовий матрац в Києві за мінімальною ціною з доставкою по Україні в інтернет магазині. Кокосові матраци в асортименті акційна ціна, хороший спосіб економії беручи участь в акції і розпродажі

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Кокосові матраци?
В інтернет-магазині Askona доступні Кокосові матраци з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Кокосові матраци до -65%
Є розстрочка на Кокосові матраци?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Кокосові матраци 2020?
В каталозі популярні моделі: