Меблі для спальні, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
17685
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Особливості
Всі
Мінімальна ціна
від
до
0
-
17685
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Особливості
Всі
Fredo
-30%
Oscar
-30%
Тесса
Вега
Класик-2
-30%
Класик-1
-30%
Richmond
-30%
Marco Smart (з доводчиком)
-30%
Innovo White
NEW
Innovo Venge
NEW
Innovo Beige
NEW
Broony
-20%
NEW
Teffi
NEW
Innovo Cream
NEW
Carina Asahi
NEW
Cristy White сeramic
NEW
Emma
NEW
Carina Moldau
NEW
1 2 3 4 Слід.

Лаконічний інтер'єр спальні неможливо створити без аксесуарів. В доповнення до колекції авторських ліжок були розроблені тумби і банкетки.

Тумби приліжкові – це не тільки красивий, але і функціональний предмет інтер'єру. Вони допомагають створити завершений образ спальні, підкреслюють її стиль, і в той же час це зручне місце для зберігання речей.

Батьківщиною прікроватной тумби вважається Італія, але широке поширення цей предмет меблів отримав у Франції. У перекладі з французької тумба означає «стовпчик», що як не можна точно відображає її функціональність. Спочатку тумби представляли собою невеликі столики, придатні для складування книг, окулярів, газет та іншої дрібниці. А ще частіше на них розміщували світильники, щоб можна було включати і вимикати світло, не встаючи з ліжка. Як не дивно, з тих пір мало що змінилося і ми досі використовуємо тумби в тих же цілях.

Ще один елемент спального гарнітура, який прийшов до нас з далекого минулого – банкетка. Вперше банкетки почали використовувати у Франції. Саме на них сідали світські персони для свого ранкового і вечірнього туалету. З часом цей предмет меблів став використовуватися повсюдно. Банкетки стали неодмінним атрибутом кожного будинку під час прийому гостей. З тих часів пройшло чимало часу, але банкетки як і раніше зберігають свою популярність. Їх встановлюють у вітальні, передпокої, спальні і навіть на кухні.

Якщо купити банкетку для спальні і помістити її близько прикроватного столика, можна створити зручне місце для нанесення макіяжу або інших повсякденних занять. Нерідко банкетку використовують в якості підставки для ніг або для розміщення своїх речей, наприклад халата або покривала.

Завдяки різноманітності форм, кольорів і розмірів, тумби і банкетки від «Асконы» відмінно доповнюють дизайн, поєднуючись з обстановкою кімнати. Кольори тумб можна комбінувати в залежності від кольору ліжка і особистих уподобань, а деякі банкетки доповнюються зручним і просторим білизняним ящиком.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Тумби приліжкові?
В інтернет-магазині Askona доступні Тумби приліжкові з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Тумби приліжкові до -65%
Є розстрочка на Тумби приліжкові?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Тумби приліжкові 2020?
В каталозі популярні моделі: