Riccardo Bonvicini - видатний італійський дизайнер, вразив усіх своїм неординарним підходом до створення відомих моделей ліжок. З 2009 року фабрика товарів для здорового сну «Аскона» співпрацює з Riccardo Bonvicini. Він дуже серйозно підходить до створення кожної деталі інтер'єру. Riccardo розробляє колекції ліжок, які дивують поєднанням оригінальності і простоти.

krovati-ot-riccardo-bonvicini.jpg

- О, це дуже цікава історія. У 2009 році на одній з меблевих виставок мені пощастило познайомитися з керівництвом компанії «Аскона», і з тих пір ми спільно розробляємо нові колекції ліжок.

- Італійський дизайн, з одного боку, це постійний пошук новаторських рішень, а з іншого  -  це простота, затишок, комфорт. Ліжкам «Аскона» властива виразність, часто вони несуть якийсь підтекст, закладену дизайнером думка. В цілому вони надзвичайно людяні і практичні.

krovati-ot-riccardo-bonvicini-2.jpg

- Це поєднання простоти і шику одночасно, постійний пошук чогось нового в матеріалі, формі, кольорі.  Раніше найпоширенішими були дерев'яні й залізні ліжка, але зараз вони йдуть у минуле, так як не створюють ні затишку, ні тепла. Створюючи нові колекції ліжок спільно з «Асконою», ми поєднали європейський стиль з нашими традиціями і створили ультрасучасні м'які ліжка, які зараз дуже популярні в Європі. Наше завдання - показати, що затишок у спальні багато в чому залежить від її «перлини» - від ліжка.

- У ліжку важливо все: і матеріал, і форма, і колір. Вибрали ліжко, але сумніваєтеся, чи буде вона виглядати у вашому інтер'єрі? Для цього на сайті компанії Askona є конструктор спальні. Ви можете дізнатися в режимі онлайн, як буде виглядати ваша спальня з новим ліжком.

- Мною спільно з фахівцями фабрики товарів для здорового сну «Аскона» були створені ліжка, які користуються великим успіхом. Наприклад, Romano - простота і чіткість ліній; м'яка і жіночна модель Carolina, оживляюча будь-який інтер'єр. І ще багато різних ліжок, які займуть гідне місце у Вашій спальні.

- О, це поезія! Це можливість висловити дивовижне поєднання форми, кольору, настрої і створити особливу атмосферу, неповторний затишок. Це те, що я люблю. І це те, що мені вдалося втілити в колекції ліжок «Аскона».