Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
224415
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
224415
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Barbara
-45%
-30%
Black Rose
-45%
-30%
Destiny
-30%
Black Passion
-50%
Verso
-50%
Heaven Prestige
-15%
Heaven De Luxe
-15%
Majesty
-15%
Heaven Genesis
-15%
Heaven Luxury
-15%
Heaven Magnificent
-15%
BLACK ROSE (розпродаж)
-45%
-30%
Heavenly
NEW

Матрасы Кинг Коил

Компанія King Koil була заснована в 1898 році, і на сьогоднішній день входить в п'ятірку світових лідерів матрацного бізнесу. Елітні матраци King Koil отримали визнання в розкішних будинках світу.

Легендарні аристократичні матраци King Koil зроблять Ваш сон незабутньо комфортним. Саме ці матраци вибирають мільйонери усього світу, адже у них поєднуються багатство і розкіш, ексклюзивний комфорт і натуральні матеріали. Всі матраци виконані вручну з застосуванням методу тафтінга за ексклюзивним американським технологіям.

Легендарні аристократичні матраци King Koil зроблять Ваш сон незабутньо комфортним. На сьогоднішній день, саме ці матраци вибирають мільйонери усього світу, адже у них поєднуються багатство і розкіш, 

Матрас Кинг Коил

ексклюзивний комфорт і натуральні матеріали. Всі матраци виконані вручну з застосуванням методу тафтінга за ексклюзивним американським технологіям. 

Компанія King Koil працює на ринку матрацної індустрії з 1898 року. Вже понад століття компанія виробляє якісний продукт, який полюбився людям по всьому світу. Саме ці американські матраци стали класикою жанру, а виробник визнаним світовим лідером, що охопила 5 континентів і 46 країн. На сьогоднішній день компанія King Koil є єдиним виробником на українському ринку з більш ніж сторічним досвідом і унікальними виробничими можливостями у виготовленні матраців особливих форм, розмірів і конфігурацій для яхт і катерів.

Наповнення матраців можна порівняти з годинниковим механізмом, де кожна деталь відповідає за певну функцію, а разом вони створюють ідеальні умови для сну. Унікальна пружинна система, що складається з міні-пружин, володіє ексклюзивною ступенем підтримки, підлаштовуючись під кожен сантиметр тіла. Крім того, пружинний блок, виконаний з високоякісної тканини, витримує навіть самі великі навантаження і не має обмежень по вазі. Все це робить американські матраци King Koil універсальними для людини з будь-якою вагою, будь він маленькою дівчинкою або великим чоловіком з великою вагою.

280920113kk_1.jpgУ створенні матраців використовуються тільки самі якісні і натуральні матеріали і наповнювачі: латекс, вовна, бавовна, а фірмові підстави King Koil виконуються з натурального дерева – берези та фінської сосни. Ексклюзивна технологія Turn Free виключає необхідність перевертати матрац. Навіть через роки експлуатації матрац збереже свій первозданний вигляд. Звичайно, всі ці властивості роблять вироби дорогими, і ціна на матраци King Koil виходить далеко за рамки бюджетної, але після однієї ночі, проведеної на цьому матраці, не захочете спати на чому-небудь іншому.

Незвичайні властивості матраців King Koil змусять вас відчути себе коронованими особами. Недарма «Асоціація Мануальних Терапевтів і Ортопедів США» визнала елітні матраци King Koil кращими ортопедичними спальними системами в світі, про що свідчать і захоплені відгуки володарів King Koil.


Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци King Koil?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци King Koil з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци King Koil до -65%
Є розстрочка на Матраци King Koil?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци King Koil 2020?
В каталозі популярні моделі: