Подушка AskonaDuett

  Код товара: 46142

  Вартість
  1 715 грн. 2 450 грн.

  Економія: 735 грн.

  Перейти до порівняно
  Доставка 2-3 робочих дні

  Виготовлення до 21-го робочого дня

  Особливості

  icon

  Двостороння

  icon

  Повітрообмін

  Характеристики

  Бренд

  Askona

  Склад

  батист / поліестер / поліефірне волокно / пух/перо / бавовна

  Опис

  Подушка Askona Duett з різними наповнювачами з 2-х сторін подарує надзвичайно приємні відчуття від сну в будь-який час року. Ви зможете відчути справжній комфорт і розслаблення. Висота - 16 см.

  У складі:

  • 1-я сторона – натуральний качиний пух. У представленій моделі використовується саме білий пух, який в природі зустрічається значно рідше. Незважаючи на те, що це не робить ніякого впливу на якість, саме білий пух має більш високу цінність, так як його абсолютно не видно навіть через самий тонкий чохол. Виріб з такого матеріалу добре утримує форму і швидко відновлюється. Гілляста будова пушинок дозволяє створити поліпшені гігроскопічні властивості. Сприяє поліпшенню циркуляції повітря. Матеріал надзвичайно легкий.
  • 2-я сторона – поліефірне волокно. Інноваційний екологічно чистий матеріал, що має високі показники пружності. Добре зберігає форму. Створює ефект терморегуляції. Стійкий до стирання.
  • Пухоутримуючий батист (100% бавовна). Тонка, легка, напівпрозора натуральна тканина, вироблена в екологічно безпечних районах з найтонших і міцних волокон бавовни. Добре пропускає повітря. Має високі показники гігроскопічності. Добре зберігає форму. Не викликає подразнень на шкірі.

  Переваги Дует:

  • Двостороння;
  • М'яка і надзвичайно комфортна; 
  • Забезпечує покращений повітрообмін;
  • Терморегуляція;
  • Безпечна для здоров'я;
  • Зносостійка.

  Рекомендації по догляду:

  duett-uhod.png

  Подушка Duett дозволить забезпечити найбільш комфортні умови для сну, як в літній, так і в зимовий період.


   Матеріали та дизайн

   material

   Качиний пух

   Вироби з качиного пуха не тільки добре утримують форму завдяки своїй пружності, але і швидко відновлюються. Особлива будова пушинок дозволяє забезпечити унікальні гігроскопічні властивості. Вільно пропускає вологе повітря. Вироби, в яких наповнювачем служить цей матеріал, відрізняються своєю легкістю.

   material

   Поліефірне волокно

   Інноваційний екологічно чистий матеріал, добре зберігає свою форму. Має високі показники пружності. Забезпечує поліпшену терморегуляцію. Довговічний і зносостійкий.

   material

   Батист

   Відноситься до класу найвишуканіших, легких, повітряних натуральних тканин. Напівпрозорий, але, в той же час, міцний матеріал являє собою полотняне переплетення бавовняних ниток. Високоякісну пряжу для батистового волокна скручують виключно вручну, завдяки чому вона набуває характерного блиску. Тканина добре пропускає повітря. Гігроскопічна. Вирощена в екологічно чистих, безпечних районах. Не викликає алергічних реакцій і подразнення на шкірі. В ході експлуатації зберігає форму.

   Відгуки про товар Duett

   Схожі пропозиції

   Duo Pillow
   -40%
   NEW
   Double Support
   -40%
   NEW
   Combo
   -40%
   NEW