Минулого тижня партнерам компанії «Аскона» було презентовано новий бренд Sleep Professor, який поряд з іншими марками буде представлений у салонах «Аскона».

sleep-professor.jpg

Основним продуктом компанії Sleep Professor є подушки, розроблені лікарями-ортопедами і хиропрактиками під керівництвом авторитету в області сну - доктора Роберта Оксмана, США. Подушки Sleep Professor стали революційним рішенням в області сну, адже вони одночасно забезпечують точкову підтримку і дарують відчуття комфорту.

Також під брендом Sleep Professor випускаються безпружинні матраци. Матраци ідеально підходять для трансформованих підстав. А також, завдяки унікальній технології Individual Side Technology матраци можна підібрати спеціально для пар з великою різницею в вазі.

Свої унікальні властивості продукція Sleep Professor придбала за рахунок запатентованого матеріалу Taktile. Це інноваційний матеріал, розроблений на основі в'язкоеластичності піни з пам'яттю форми і охолоджуючого гелю. Taktile увібрав у себе все найкраще від цих двох матеріалів – точкову підтримку, комфорт та ефект терморегуляції.

Після презентації учасники перейшли до тестування нової продукції. Великої уваги була удостоєна система підбору розміру подушки, розроблена командою Sleep Professor. Така система враховує всі фактори, що впливають на вибір відповідної подушки: звичну позу під час сну, ширину плеча сплячого, а також жорсткість матраца.

Шукайте подушки і матраци Sleep Professor в салонах «Асконы».

sleep-professor-2.jpg

sleep-professor-3.jpg

sleep-professor-4.jpg