«Аскона» дбає про якість своєї продукції, тому ми  використовуємо тільки сертифіковані матеріали! Цього разу «Аскона» отримала сертифікат відповідності на деревостружкові плити, які використовуються у виготовленні ліжок. Експертиза матеріалів показала, що деревностружкові плити наших ліжок мають максимально низький показник емісії Е 0,5. Це найменше, на сьогоднішній день, вміст формальдегіду в плитах.

Як відомо, меблі з високим показником емісії завдає істотної шкоди здоров'ю людини. Формальдегід діє як серйозний подразник і алерген, а в деяких випадках має яскраво виражені мутагенні властивості. Саме тому наша компанія співпрацює тільки з перевіреними постачальниками деревостружкових плит, адже для нас – здоров'я понад усе!

У відповідності з нормами, меблі виготовлені з плит з класом емісії  Е 0,5 може бути використана як в дитячих, так і в медичних установах. За рівнем екологічності та безпеки для здоров'я такий показник емісії практично прирівнює деревностружкові плити до натуральній деревині.

sertifikat-sootvetstvija.jpg

Аскона відповідає за екологічність і безпеку свого продукту!