Бренд Sleep.8 представляє інноваційні анатомічні подушки Shiatsu-B, Shiatsu-СХ і Vorteх. Надміцні, надзвичайно пружні вироби підтримують шию в правильному положенні, перешкоджають виникненню болю і застоїв у верхньому відділі хребта.

sleep-8.jpg

Shiatsu-В (для пози «на спині») і Shiatsu-СХ (для пози «на животі») мають дві робочі сторони. В основі першого пласта - піна з пам'яттю форми, що створює ефект невагомості уві сні. Інтенсивний тонізуючий масаж і поліпшена циркуляція крові створюється, завдяки спеціальному шару фіолетового кольору.

Друга сторона виготовлена з мікрофібри найвищого ступеня м'якості. Вона наділена здатністю швидко випаровувати вологу і покращувати повітрообмін. Оптимальний мироклимат досягається за рахунок матеріалу Outlast. Кожен пласт поміщений в індивідуальний чохол, що застібається на блискавку. Вийнявши один з них, можна адаптувати подушку під індивідуальні вимоги.

sleep-8-2.jpg

Високотехнологічна фітнес-подушка Vorteх знімає перевтому. Універсальна, підходить для будь-якої пози, за рахунок наявності спеціальної виїмки. Інтенсивний повітрообмін підтримується, завдяки наявності 3D-сітки по всьому периметру виробу.

sleep-8-3.jpg

Переваги подушок бренду Sleep.8:

  • не потребує довгих звикань;
  • гіпоалергенність;
  • наявність інноваційних матеріалів, що перешкоджають появі мікроорганізмів;
  • чохол з природного матеріалу;
  • комфорт взимку і влітку;
  • нноваційний продукт за ринковою ціною.

Подушки Sleep.8 0 - ідеальне відновлення після інтенсивних денних навантажень!