Як часто ви замислюєтеся про те, що сон на одному боці може надати негативний вплив на вашу шкіру? Фахівці компанії «Аскона» вирішили цю проблему раз і назавжди, випустивши свою новинку. Подушка Beauty Dream – це справжня революція в світі сну. Хочете дізнатися, в чому особливість представленої моделі?

Сон на Beauty Dream дозволяє зробити зовнішній вигляд помітно краще і, головне, без будь-яких додаткових витрат. Представлена модель створена з урахуванням всіх анатомічних особливостей будови тіла – тут передбачені спеціальні виїмки для шиї, плечей та голови. Ви забудете, про складки на обличчі навіть після тривалого сну.  адже саме вони з часом перетворюються в глибокі зморшки.

beauty-dream-2.jpg

Важливо відзначити, що використання Beauty Dream дозволяє не тільки зберегти і поліпшити ефект від косметологічних процедур, але й допоможе позбутися від уже існуючих зморшок. Правильне положення голови, в свою чергу, дозволяє запобігти набряки. Чохол виконаний з високоякісного матеріалу, який забезпечує хорошу терморегуляцію.

Beauty Dream створена для тих, хто дбає не тільки про своє здоров'я, але і про зовнішньому вигляді. Вже з першого дня ви відчуєте різницю. Хочете дізнатися більше? Заходьте сюди