Американський бренд Serta пропонує колекції ортопедичних матраців для суперкомфортного відпочинку. Тепер не потрібно витрачати кошти на оренду дорогих номерів в знаменитих п'ятизіркових готелях Hilton, Marriott, Intercontinental або Ramada, щоб насолодитися принадами ідеального сну. Вироби Serta, гармонійно поєднують м'якість і жорсткість, можуть з'явитися і у вашому домі.

serta.png

Конструкція і склад кожного матраца унікальні:

  • застосування нової технології з'єднання елементів пружинного блоку посередині дозволяє в лічені секунди підлаштуватися під індивідуальні параметри тіла будь-якої людини.
  • положення хребта протягом тривалого сну залишиться абсолютно правильним. Ніяких болів в спині і затікання м'язів від неправильної підтримки-розслабленість і затишок з Serta гарантовані.
  • впровадження технології Cool Balance дозволяє підтримувати оптимальний мікроклімат на поверхні матраца, як в холодний, так і в жаркий сезон року;
  • неспокійний сон і часті перевертання партнера не стануть для вас головним болем. Вони будуть абсолютно непомітні.
  • наявність посиленого периметра дозволяє підняти комфортність на найвищий рівень. При вставанні і сидінні на матраці його краю не прогинаються.

До уваги користувачів пропонуються чотири колекції: Perfect Sleeper, Design Collection, Embrace і Hybrid.

Хіти продажів: матраци Astoria і Glen Haven - відмінний вибір для людей, які бажають після нічного відпочинку завжди відчувати себе бадьорими і здоровими.