Компанія Askona пропонує нову колекцію дитячих матраців My Baby. Вироби привернуть увагу всіх батьків, що піклуються про здоровий безпечний сон улюблених малюків. Адже це запорука швидкого і правильного розвитку кожної дитини. Якісний ортопедичний матрац сформує правильну поставу і подарує міцний спокійний сон.

My-Baby.png

Лінійка складається з шести виробів. Вони призначаються для вікової категорії від народження до 12 років. My Baby: напівжорсткі моделі можуть використовуватися користувачами у вазі до 90 кг. Матраци проходять жорсткий контроль у власній лабораторії якості, де вони перевіряються на наявність металевих предметів, здатних завдати дітям небезпечну травму.

В основі: пружинні блоки Bonnel з максимально підтримуючим ефектом, Minipocket, що створює точкову підтримку спини, а також Pocket Spring, що володіє високими амортизуючими властивостями. Сертифікована піна OrtoFoam має підвищені показники пружності та еластичності. Екологічно безпечний полімерний наповнювач не викликає алергії, не утримує вологу і неприємні запахи. Головні особливості наповнювачів, використовуваних в матрацах My Baby: гігієнічність, міцність, тривалий термін експлуатації, хороша вентильованість кожного шару.

My-Baby-3.png

Основними перевагами матраців My Baby є:

  • гіпоалергенність;
  • високоякісні матеріали;
  • безпека для здоров'я;
  • яскравий і сучасний дитячий дизайн.
My-Baby-4.png

    Матрац My Baby - найкращий внесок у здоров'я кожного малюка!