Нова колекція американських матраців Serta Embrace розроблена спеціально для впевнених людей, що віддають перевагу виробам преміум-класу. Представлені моделі гармонійно поєднують в собі якісні матеріали з інноваційними технологіями.

кроме-emily.jpg

Матраци Glory, Liberty, Grace, Emily односторонні, що виключає необхідність перевертати виріб в ході експлуатації. При цьому, зберігається початкові пружність і жорсткість.

Скріплення шарів здійснюється з використанням технології «Тафтинг» (відривний стібок). В даному випадку наповнювачі скріплюються між собою за допомогою нитки і великої голки, без використання клею, що підвищує безпеку спального місця.

EMILY.jpg

Матраци серії Embrace виготовлені з висококласних матеріалів нового покоління. В основі інноваційний пружинний блок SERTA SUPPORT SYSTEM. Завдяки підвищеному стисненню пружин витримує значні навантаження, володіє підвищеною пружністю, що дозволяє підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні.

Унікальна піна SOYAFOAM має високі показники щільності і навіть з плином тривалого часу не дає усадки. За підтримку сприятливого мікроклімату сну відповідає система комфортності ULTRASENSE. Льон - натуральний матеріал, що володіє антисептичними властивостями. Верхній шар виготовлений з приємного на дотик трикотажу класу-преміум. Особливу м'якість і комфорт створює спеціальне просочення SOFTFEEL.

Матраци Serta Embrace - для успішних, стильних людей, які цінують абсолютний комфорт.