Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
224415
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
224415
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Bennett
-50%
-25%
Glen Haven
-60%
-45%
Astoria
-45%
Sanders
-25%
Astoria (уцінка)
-70%
-45%
Товар с выставки
Dorsey
-30%
Orland Park
-30%
Glamour
-35%
Vogue
-35%
Bennett-Dorsey
-35%
Bennett-Astoria
-35%
Astoria-Dorsey
-35%
Parker
-35%
NEW
Stewart
-35%
NEW
Hybrid Soft
-35%
NEW
Hybrid Medium
-35%
NEW
Hybrid Hard
-35%
NEW
Dorsey
NEW
1 2 Слід.

Матрасы Серта

Більш ніж 80 років компанія Serta успішно працює на світовому ринку матраців, залишаючи позаду своїх конкурентів завдяки постійним дослідженням в області сну і інноваційним розробкам.

Девіз компанії We Make the world's Best Mattress - Ми створюємо найкращі матраци в світі. Сьогодні тільки в Північній Америці у цієї компанії налічується понад 30 власних фабрик, а ще 34 представництва працюють в Євразії та Австралії.

В якості партнера для виробництва матраців високої якості на території СНД Serta обрала компанію «Аскона».

«Аскона» - єдина фабрика матраців в Східній Європі, чиї виробничі можливості дозволяють на власній базі випускати колекції матраців одного зі світових лідерів цієї галузі - Serta. У 2009 році «Аскона» була визнана кращим ліцензіатом марки в світі.

На виробничому майданчику «Аскона» використовує обладнання, надане Serta Trading Co, що забезпечує повну відповідність високій якості товарів цієї марки. Всі матеріали для матраців Serta, які випускає «Аскона», поставляються зі складів компанії Serta в США.

Матраци Serta вибирають активні люди, які ведуть сучасний здоровий спосіб життя і не економлять на своєму здоров'ї і комфорті. Вони знають, що повноцінний нічний відпочинок дарує успішний і повний позитивних емоцій день і дотримуються принципу «good night – good day».Серта матрас

У процесі створення нових моделей фахівці Serta проводять численні тести в американських клініках. Саме такі натурні випробування дозволяють знайти кращі конструктивні рішення для матраців.

Так матраци Serta обладнані запатентованою системою Serta Aero System, яка відводить вологу і сприяє високому рівню вентиляцію внутрішніх шарів матраца. Крім того, знімні поверхні з обох сторін виробу дозволяють проводити його регулярне чищення і сприяють продовженню терміну служби виробів.

serta_mohito_s.jpgНезалежні пружини системи Serta Spring System виготовлені з особливою довговічною термічно обробленої дроту. Вони підлаштовуються під контури тіла людини, дбайливо розподіляючи його вагу, що створює прекрасне поєднання м'якості і підтримки, які відчуває людина, що лежить на матраці Serta.

Варто згадати і про ще одну розробці, яку вперше почали використовувати матраци Serta: у виробах цього виробника були випробувані пружинні блоки «InnerSpring». Ще однією чудовою знахідкою фахівців фірми стали пружинні блоки різної висоти і використання пружин з нелінійною характеристикою стиснення. Це істотно розширило споживчі характеристики матраців цієї фірми. І якщо раніше для того, щоб матрац служив довго, потрібно було підбирати виріб під власну вагу, знахідки Серта зробили це питання неактуальним.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци Serta?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци Serta з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци Serta до -65%
Є розстрочка на Матраци Serta?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци Serta 2020?
В каталозі популярні моделі: