Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
74555
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
74555
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Expert Evolution
-60%
-45%
Erudite
-65%
-45%
Hard
-60%
-55%
Medium
-65%
-55%
Arion
-60%
-55%
Experience
-40%
Etalon
-40%
Moco
-50%
Point
-55%
Farma
-30%
Effect
-40%
Embrace
-40%
Example
-40%
Element
-40%
Evolution
-55%
Vectra
-40%
Juck
-50%
Pulse
-30%
1 2 Слід.

Чи можна купити якісний ортопедичний матрац недорого? Так, якщо це матрац економ-класу від виробника з хорошою репутацією, або вам пощастило, і вдалося купити дорогий виріб зі знижкою.

Давайте систематизуємо всі можливі варіанти покупки дешевого матраца.

Купівля матрацу недорого можлива в результаті різних акцій в інтернет магазині та роздрібних магазинах:

  • Недорогі матраци зі знижкою. Це перевірений спосіб купити матрац недорого. Розпродажі проводяться регулярно, головне - стежити за відповідними оголошеннями. «Аскона» часто проводить розпродажі, а знижки на матраци в цьому випадку можуть досягати на окремі моделі матраців 50% навіть на матраци в Одесі, що, зрозуміло, дуже істотно.
  • Недорогі матраци в розстрочку. В ціні ви не виграєте, але зате отримуєте фору в часі. Безвідсоткова розстрочка пропонується для більшості моделей. У цьому випадку ви можете купити матрац і виплачувати суму протягом року або двох, невеликими частинами щомісячно. При цьому виробник буде погашати відсотки, що набігли. Це відмінний спосіб покупки матраца елітного класу, не ставлячи під удар свій бюджет і не відчуваючи незручностей, завдяки рівномірно розподіленим виплат.
  • Виставковий матрац недорого. Ви можете відвідати дисконт-центр, вивчивши представлені там виставкові зразки. Вони можуть мати незначний дефект, але при цьому значну знижку, яка може досягати 70%, що дозволяє зробити покупку матраца недорого.

Якщо говорити про недорогих матрацах в Києві зі складу, чия невисока ціна обумовлена собівартістю, то слід виділити декілька типів таких виробів.

  • Матраци з незалежним пружинним блоком. Досить популярні і поширені матраци економ класу на базі залежного пружинного блоку Bonnel. Вони забезпечують непогану підтримку і досить довговічні. Що стосується матраців на незалежному пружинному блоці, то в цій категорії також є недорогі матраци. Особливу увагу варто звернути на так звані базові моделі, недорогі матраци.
  • Базові моделі матраців за недорогою ціною. Це ті самі моделі, які лежать в основі колекцій матраців Askona. Базові моделі недорогих ортопедичних матраців з незалежними пружинами, як правило, пропонуються без додаткових шарів, які додають матрацу додаткові споживчі властивості. Відсутність "всього зайвого" робить ці вироби дешевше своїх більш оснащених побратимів, що дозволяє купити матрац недорого. Найдешевші матраци від виробника «Аскона» Україна - це пружинні і безпружинні вироби серій «Compact» і «Balance». Також варто звернути на колекцію «Askona Fitness», з привабливим співвідношенням ціни і якості. Купити матрац недорого з доставкою в інтернет магазині або в розничких магазинах в Києві, Одесі, Дніпрі

Здоров'я людини – це дар природи, який використовується кожним протягом життя з різним ступенем обережності. Результатом вашого сьогоднішнього стану цілком може бути зовсім не генетика або екологічна ситуація, а ваше відношення і відповідальність за своє здоров'я. Ось чому важливо з ранніх років і до самої старості усвідомлювати важливість турботи про себе і створювати найкращі умови для життєдіяльності організму.

Здоров'я хребта і відмінна постава – це також результат вашого способу життя і ступінь турботи про опорному апараті. Але навіть якщо ви займаєтеся профілактичної гімнастикою або професійно займаєтеся спортом, ваш хребет потребує надійної підтримки під час сну. Це необхідно тому, що під час розслаблення м'язової тканини, хребет приймає вільний положення і повторює вигини поверхні, на якій ви спите.

Підтримати здоров'я і уникнути хвороб, начебто викривлення і атрофії м'язів шийного відділу можна навіть купивши ортопедичний матрац недорого. Ортопедичні підстави обіцяють хорошу підтримку хребта, терморегуляцію тіла під час сну і комфортні відчуття. При цьому, вибір пружинного блоку, висоти і жорсткості матраца залежить від рекомендацій вашого лікаря та особистих уподобань.

Але важливо розуміти, що навіть простий матрац, який можна замовити недорого, буде впливати на ваше самопочуття краще, ніж відсутність будь-якого м'якого підстави. Обмежитися покупкою матраца без ортопедичного можна, якщо ви будете відпочивати на ньому нерегулярно, приймати гостей чи здавати житло в оренду. Ми пропонуємо матраци недорого з різних категорій, щоб разом з невеликим вкладенням ви забезпечували себе комфортними умовами під час нічного відпочинку.

Найбільш доступний варіант – купити матраци недорого з єдиним пружинним блоком. На відміну від незалежних пружин, підтримка всього тіла відбувається не зонально, тому на такому матраці краще відпочивати одній людині, щоб не створювати ефект гамака.

Серед недорогих варіантів, можна знайти безпружинні матраци, в яких підтримка здійснюється за рахунок пружної ортопедичної піни. Такі матраци дуже м'які і приємні до тіла, на них рекомендується відпочивати людям похилого віку і підліткам, у яких активно формується опорний апарат.

Матраци недорого в Києві зі складу можна в сегменті вітчизняного виробництва – якість таких товарів, як правило, не надто поступається імпортним розробок. Секрет доступності власного виробництва матраців у використанні більш дешевих матеріалів із застосуванням тих же стандартизованих технологій у провідних лідерів на ринку.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци недорого?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци недорого з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци недорого до -65%
Є розстрочка на Матраци недорого?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци недорого 2020?
В каталозі популярні моделі: