Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
74555
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
74555
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Teeny
-30%
Little Angel
-30%
Junior
-30%
Milky Way
-30%
Happy Kids
-30%
Cherry Kids
-30%

Народження малюка тягне за собою масу приємних клопотів, однією з яких є вибір матраца для дитячого ліжечка. Адже саме в ній дитині доведеться провести максимальну кількість часу в перші 3 -5 місяців свого життя. І від того, наскільки правильно і безпечно буде обладнано спальне місце дитини, залежить його здоров'я і подальше зростання. Правильно підібраний дитячий пружинний матрац стане запорукою комфортного, спокійного сну малюка і гарного настрою його батьків. Рекомендуємо вибрати аксесуари для сну вашому малюкові, адже від них залежить якісний і здоровий сон.

Купити дитячий пружинний матрац

Фахівці магазину «Аскона» Україна розкажуть, що потрібно знати, щоб купити пружинний матрац для дітей і не помилитися у виборі.

Залежно від своєї конструкції дитячі пружинні матраци поділяються на вироби з залежним пружинним блоком і моделі з незалежним пружинним блоком.

У дитячих пружинних матрацах першого виду всі пружини міцно з'єднані між собою, а помірне натиснення на одну з них викликає продавлювання всіх інших. Найпоширенішим вважається класичний блок «Боннель», що складається з пятивиткових пружин біконусную конструкції. До переваг матраців із залежним пружинним блоком можна віднести їх невисоку вартість, що залежить від матеріалів наповнення і тканини покриття. Пружинний блок витримує навантаження до 80 кг і забезпечує правильне позичена хребта.

Особливості дитячих пружинних матраців

Конструктивною особливістю матраців для дітей з незалежним пружинним блоком є ​​розташування кожної пружини в окремому чохлі. За рахунок автономності елементів конструкції, коливання мінімізуються, а навантаження на виріб розподіляється максимально рівномірно. Найважливішою характеристикою пружинних ортопедичних матраців для дітей є кількість пружин на один квадратний метр. Чим більше пружин на одиницю площі і чим менше їх розмір, тим краще матрац повторює вигини тіла і рівномірніше розподіляє навантаження.

Жорсткий пружинний матрац для дітей коштує дорожче, ніж моделі з залежним пружинним блоком. Найчастіше ціна пружинного матраца для дітей знижується за рахунок м'якого шару з сучасних штучних наповнювачів, які зберігали високі ортопедичні властивості.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Дитячі пружинні матраци?
В інтернет-магазині Askona доступні Дитячі пружинні матраци з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Дитячі пружинні матраци до -65%
Є розстрочка на Дитячі пружинні матраци?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Дитячі пружинні матраци 2020?
В каталозі популярні моделі: