Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
74555
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
74555
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Expert Evolution
-60%
-45%
Erudite
-65%
-45%
Hard
-60%
-55%
Medium
-65%
-55%
Bennett
-50%
-25%
Arion
-60%
-55%
IQ X-Nano
-55%
-50%
Sanders
-40%
-25%
Experience
-40%
Etalon
-40%
Moco
-50%
Astoria
-45%
Point
-55%
Spine Support
-30%
Spine Care
-35%
Glen Haven
-45%
X-Pro
-50%
Airline
-45%
1 2 3 4 5 ... 12 Слід.

При покупці матраца для дорослих важливо правильно підібрати його за розміром, жорсткості і максимально припустимій вазі сплячого. Це дозволить знизити навантаження на хребет і уникнути болів в спині і шийному відділі, а також забезпечити здоровий повноцінний сон.

Матраци для дорослих з незалежним пружинним блоком (Боннель). В матрацах для дорослих застосовуються пятивиткових пружин діаметром 6-10 див. Вони встановлюються в один ряд щільністю 100-150 шт. на м2 і з'єднуються між собою за допомогою тонкого дроту. Поверх блоку Боннель накладається м'який шар з латексу або спанбонду, матрац для дорослих покривається чохлом з тканини (бавовни або жаккарда).

Матраци для дорослих з незалежним пружинним блоком. Такі матраци для дорослих виготовляються із застосуванням восьмивитковых пружин діаметром 2-6 див. Пружини не з'єднані між собою і розташовуються в ряд або в шаховому порядку. Така конфігурація дозволяє уникнути ефекту гамака і забезпечує тілу потрібну підтримку в кожній точці. Щільність пружин на м2 – від 250 до 1200 шт. Сучасні магазини матраців для дорослих в Києві та Україні пропонують наступні види незалежних пружинних блоків.

  • Стандартний незалежний блок. Діаметр пружин становить 5-6 см, їх щільність – 220-300 шт. на м2. Пружини поміщаються в чохли з нетканого матеріалу, сполучені між собою, що підвищує жорсткість і міцність матрацу для дорослих, надає йому ортопедичні властивості.
  • Блок «мультипакет». Діаметр пружини становить 2-4 см, їх щільність становить 500-1000 шт. на м2. Менший розмір пружин дозволяє більш точно повторювати форму тіла людини, тому блоки даної різновиду також називаються анатомічними.
  • Блок «dual spring». Принцип роботи такого блоку можна назвати "пружиною в пружині". Вага до 100 кг підтримується пружинами від 6 см, а більший – пружинами висотою до 4 див. Щільність пружин становить від 470 шт. на м2. Можливість вибору такого блоку знімає питання про те, як вибрати матрац для подружжя з різницею у вазі: він здатний забезпечити необхідний рівень підтримки тіла для обох.

Безпружинні матраци. Матраци для дорослих цього виду мають в основі один або кілька монолітних блоків, що виготовляються з кокосової койри або пінополіуретану і покритих шаром латексу, струтофайбера або бавовни. Безпружинні матраци для дорослих відрізняються екологічністю і довговічністю. Термін їх служби при правильних умовах експлуатації ліжка перевищує 10 років. Купити матраци для дорослих з доставкою по Києву та Україні, завжди низькі ціни на матраци для дорослих

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци для дорослих?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци для дорослих з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци для дорослих до -65%
Є розстрочка на Матраци для дорослих?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци для дорослих 2020?
В каталозі популярні моделі: