Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
1195
-
98280
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
1195
-
98280
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
IQ X-Nano СУПЕР ХІТ
-55%
-50%
X-Pro
-50%
Hilding Box
-30%
Hilding Box Set
-30%
Hilding Box Change
-30%
Andre Renault Blanc
Hilding Flagman 3.0


HILDING

Народження легендарного концерну з виробництва матраців і предметів для якісного сну сталося у 1939 році. За 70 років компанія об'єднала 20 країн Європи і Азії, розмістивши в них близько трьох десятків заводів по виробництву матраців. Торговими представниками матраців Hilding Anders стали понад 50 країн, а назва бренду відомо по всьому світу.

Контроль якості і ретельне тестування продукції в лабораторіях сну – запорука успіху кожного нового екземпляра. Інноваційні технології спрямовані на поліпшення технологій виготовлення товарів, а рекомендації та побажання клієнтів стають новими ідеями для розробки матраців нового покоління. Стандарти роботи команди Hilding Anders контролюються Глобальним Договором ООН, саме тому вироби марки – еталон турботи про ваше здоров'я.

Марка №1 в Скандинавії

Саме з бренду HILDING почалася історія найбільшого європейського концерну Hilding Anders Group. Уже 75 років цей бренд матраців родом зі шведського міста Бьернум дарує здоровий і міцний сон жителям Європи. HILDING об'єднує в собі новітні розробки і передові технології всіх компаній, що входять в концерн. Додайте до цього знамениту скандинавську акуратність і дбайливе ставлення до свого здоров'я і чистоту навколишнього середовища, і Ви отримаєте сучасні надійні і повністю безпечні матраци HILDING.

Практичні і раціональні шведи при придбанні матраца насамперед звертають увагу на його надійність і термін служби. Матрац це не розкіш, правильний анатомічний матрац повинен бути в кожному домі, так як здоров'я людини багато в чому залежить від організації спального місця. Саме з такого ставлення виросла філософія бренду Hilding-зробити здоровий сон доступним кожному.

Під брендом HILDING створюються надійні довговічні і безпечні матраци, а доступ до кращих розробок з різних країн і великі обсяги виробництва дозволяють компанії вести лояльну цінову політику. Купуючи матрац, ми піклуємося про своє здоров'я, а міцне здоров'я важливо кожному, незалежно від того, яку суму ми готові витратити на матрац.

Колекція HILDING - це шведський стандарт якості товарів для здорового сну. Екологічна чистота і надійність гарантовані умовами виробництва на високотехнологічному обладнанні. Поки Ви будете спати, матраци HILDING зроблять все, щоб ви прокидалися здоровими і відпочивши!

Матраци HILDING - це шведський стандарт якості товарів для здорового сну за доступною ціною.


Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци Hilding Anders?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци Hilding Anders з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци Hilding Anders до -65%
Є розстрочка на Матраци Hilding Anders?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци Hilding Anders 2021?
В каталозі популярні моделі: