Колекція матраців Royal Estate

Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
86520
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
86520
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Verso
-50%
InVerso
-50%
Verso (уцінка)
-75%
-25%
Товар с выставки

Компанія King Koil вже понад століття займається виробництвом спальних систем для здорового і комфортного сну. На сьогоднішній день це один з 5-ти найбільших виробників матраців по всьому світу, а американська асоціація ортопедів та мануальних терапевтів FCER і зовсім присудило матраців та підстав King Koil звання кращих у світі.

Відмінною особливістю матраців King Koil є технологія їх складання. Всі вони виготовляються вручну без застосування конвеєрних технологій. Над виробництвом виробів працюють вмілі майстри, адже для того, щоб зібрати матрац від першого до останнього стібка потрібен чималий досвід. В якості наповнювачів використовують натуральні та екологічно чисті матеріали: латекст, шерсть, шовк, бавовна, а також запатентовані пружинні системи, аналогів яких у світі не існує.

Компанія King Koil має виробничі майданчики по всьому світу. Все це дозволяє виготовляти матраци будь-яких форм і забарвлень, для домашніх спалень і яхт, номерів готелів і королівських апартаментів. Абсолютно всі вироби забезпечують преміальний рівень відпочинку і точкову ортопедичну підтримку, адже кожен «гвинтик» цієї спальним системи працює виключно на ваш комфорт.

Лінійка матраців Royal Estate від King Koil – це істинно англійський стиль: класична благородна естетика, витонченість і натуральні матеріали. Ця колекція втілює в собі аристократичні традиції 19 століття і передові технології сучасності. Матраци King Koil – це еталонне якість і надійність. Провівши всього одну ніч на матраці King Koil, ви не захочете спати на чому-небудь ще. Ці вироби призначені для тих, хто цінує своє здоров'я і комфорт.

Відповіді на типові запитання:

Де замовити Колекція матраців Royal Estate?
В інтернет-магазині Askona доступні Колекція матраців Royal Estate з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Колекція матраців Royal Estate до -65%
Є розстрочка на Колекція матраців Royal Estate?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Колекція матраців Royal Estate 2020?
В каталозі популярні моделі: