Передзвоніть
мені
Щодня з 9:00 до 19:00

Колекція матраців Perfect Sleeper

Матраци, підбір:
Фільтр
Ціна
0 грн.
-
149114 грн.
від грн.
до грн.
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Ціна
0 грн.
-
149114 грн.
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Сортувати за: Ціною Популярністю Новизною
Всього товарів: 9
Astoria
-55%
-45%
Sanders
-55%
-45%
Bennett
-35%
Bennett-Dorsey
-35%
Bennett-Astoria
-35%
Astoria-Dorsey
-35%
Dorsey
-35%
Glen Haven
-55%
-35%
Orland Park
-45%

Нова колекція Serta Perfect Sleeper розроблена у співпраці з National Sleep Foundation для вирішення 5 основних проблем зі сном:
1. Дискомфорт і пошук зручного положення
2. Відсутність правильної підтримки і болю в спині
3. Занадто жарко або холодно
4. Неспокійний сон партнера
5. Нерівна поверхня матраца
Тепер, з новим матрацом Perfect Sleeper, у вас є щонайменше 5 причин, щоб більше ніколи не рахувати овець ночами!

Співпрацюючи з світовим авторитетом в області сну (National Sleep Foundation (Національний Фонд Сну США) Serta створила нову колекцію ортопедичних матраців Serta Perfect Sleeper. Дослідження NSF показали, що існує 5 найпоширеніших проблем зі сном, які перешкоджають повноцінному відпочинку: дискомфорт і пошук зручного положення, відсутність правильної підтримки і болі в спині, дуже жарко або холодно, неспокійний сон партнера, нерівна поверхня матраца. У розробці матраців Serta Perfect Sleeper були враховані всі ці чинники, що дозволяє їм вирішувати всі зазначені проблеми завдяки технологіям і матеріалам нового покоління.

Особливостями нової колекції Serta є незалежний пружинний блок 720FLEXZONE Support System з конструкцією 4D Spring. Завдяки йому кожен матрац колекції забезпечує підвищену ортопедічность і еластичність виробу, покращуючи кровообіг. Система комфортності Advanced Comfort Quilt з унікальною технологією Cool Balance Fabric Technology найкращим чином сприяють здоровому і глибокого сну незалежно від вашої комплекції, а також від рухів вашого партнера уві сні. Ніщо не завадить зробити Ваш сон по-справжньому міцним і безпробудним! Звичайно ціна на матраци Serta Perfect Sleeper далеко не сама бюджетна, але не варто забувати, що це внесок у ваше здоров'я. Тим більше, термін служби матраців Serta в кілька разів перевищують терміни експлуатації дешевих виробів.

Покупці 140 країн світу вже переконалися в тому, що саме ці матраци здатні подарувати справжній відпочинок, спокій і млість. Тепер вони доступні і для жителів України. Купити матрац Serta Perfect Sleeper можна в будь-якому фірмовому салоні «Аскона» або в нашому інтернет-магазині.