Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
74555
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
74555
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Fitness Leader
NEW
Hit Plus
-25%
NEW
Liga
NEW
Double Support Multi
-25%
NEW
Formula
NEW
Eco Line Medium
NEW
Record
-25%
NEW
Eco Line Hard
NEW
Double Support Soft
-25%
NEW
Adaptive Hard
-25%
NEW
Space Solutions Standart
NEW
Adaptive Soft
-25%
NEW
Spring
NEW
Sport (уцінка)
-60%
Товар с выставки
Safe
NEW
Grand
NEW
Form
NEW
Air
NEW
Перед. 1 ... 6 7 8 9 10 ... 12 Слід.

Матрасы Аскона

Матраци Askona — це гарантія вашого комфортного і здорового сну. В основу комфортних і екологічних матраців Askona закладені пружинні блоки, розроблені американською компанією «Leggett & Platt.inc.», лідируючої у всьому світі за їх виробництва.

Матрац Аскона - це науковий підхід до забезпечення якісного відпочинку. Місія компанії - робити все можливе і неможливе для того, щоб сон був здоровим і комфортним. За 20 років існування на ринку, компанія впровадила у виробництво матраців величезна кількість інноваційних, високотехнологічних рішень, продовжує підвищувати якісні характеристики своєї продукції, одночасно приділяючи левову частку уваги оригінальному дизайну. Всі вбудовані рішення узгоджені з європейською системою UCO. Більш того, "Askona" - це єдина в Росії повноцінна дослідна лабораторія з контролю і вивчення якості сну людини на базі інституту сну "Аскона". В цій лабораторії, на обладнанні німецьких, шведських і американських виробників проводяться найрізноманітніші тести якості виробів. Для того, щоб купити матрац з нашого асортиментного ряду, оформіть замовлення через корзину.

Пружинні блоки АсконаПружинні блоки, що використовуються у виробах бренду, виготовляються з дроту підвищеної якості на сучасному обладнанні. На ранніх стадіях виробництва, ця дріт проходить антикорозійну і термічну обробку (гартування) із суворим контролем якості. Кожна партія дроту проходить безліч випробувань на скручування, розшарування і розриви.

Якщо вирішили віддати перевагу формулі інновації+висока якість+розумна цінова політика і купити матрац Askona в Києві, ви можете вибрати якісний матрац з широкого асортименту нашого магазину. Ми пропонуємо вам матраци найрізноманітніших типів, за різною ціною - від 800 гривень за бюджетну модель "Balance Smart", до 5000 гривень за ортопедичний матрац "Expert" зі спеціальною системою комфорту з тканиною "NANOtex", фірмової ортопедичної піною, посиленням по периметру, латексним наповненням у поєднанні з кокосовим волокном і пятизонным пружинним блоком FZ-1400.


Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци Askona?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци Askona з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци Askona до -65%
Є розстрочка на Матраци Askona?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци Askona 2020?
В каталозі популярні моделі: