Матраци, підбір:
Фільтр
Мінімальна ціна
0
-
224415
від
до
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
2
-
45
від
до
Мінімальна ціна
від
до
0
-
224415
Розмір
Всі
Тип
Всі
Бренд
Всі
Скинути фільтри
Колекція
Всі
Жорсткість
Всі
Вага на спальне місце
Всі
Особливості
Всі
Призначення
Всі
Склад
Всі
Форма
Всі
Висота, см
від
до
2
-
45
Double Protection
-20%
NEW
Experience
-40%
Expert Evolution
-60%
-45%
Erudite
-60%
-45%
Hard
-60%
-55%
Point
-65%
-55%
Arion
-60%
-55%
Arion (уцінка)
-70%
-55%
Товар с выставки
Arion (уцінка)
-70%
-55%
Товар с выставки
Etalon
-40%
Moco
-50%
Medium
-55%
Farma
-30%
Balance Forma
-25%
Status
-25%
AirFoam
-50%
-40%
AirFoam Soft
-50%
-40%
AirFoam Firm
-50%
-40%
1 2 3 4 5 ... 12 Слід.

Матрасы Аскона

Матраци Askona — це гарантія вашого комфортного і здорового сну. В основу комфортних і екологічних матраців Askona закладені пружинні блоки, розроблені американською компанією «Leggett & Platt.inc.», лідируючої у всьому світі за їх виробництва.

Матрац Аскона - це науковий підхід до забезпечення якісного відпочинку. Місія компанії - робити все можливе і неможливе для того, щоб сон був здоровим і комфортним. За 20 років існування на ринку, компанія впровадила у виробництво матраців величезна кількість інноваційних, високотехнологічних рішень, продовжує підвищувати якісні характеристики своєї продукції, одночасно приділяючи левову частку уваги оригінальному дизайну. Всі вбудовані рішення узгоджені з європейською системою UCO. Більш того, "Askona" - це єдина в Росії повноцінна дослідна лабораторія з контролю і вивчення якості сну людини на базі інституту сну "Аскона". В цій лабораторії, на обладнанні німецьких, шведських і американських виробників проводяться найрізноманітніші тести якості виробів. Для того, щоб купити матрац з нашого асортиментного ряду, оформіть замовлення через корзину.

Пружинні блоки АсконаПружинні блоки, що використовуються у виробах бренду, виготовляються з дроту підвищеної якості на сучасному обладнанні. На ранніх стадіях виробництва, ця дріт проходить антикорозійну і термічну обробку (гартування) із суворим контролем якості. Кожна партія дроту проходить безліч випробувань на скручування, розшарування і розриви.

Якщо вирішили віддати перевагу формулі інновації+висока якість+розумна цінова політика і купити матрац Askona в Києві, ви можете вибрати якісний матрац з широкого асортименту нашого магазину. Ми пропонуємо вам матраци найрізноманітніших типів, за різною ціною - від 800 гривень за бюджетну модель "Balance Smart", до 5000 гривень за ортопедичний матрац "Expert" зі спеціальною системою комфорту з тканиною "NANOtex", фірмової ортопедичної піною, посиленням по периметру, латексним наповненням у поєднанні з кокосовим волокном і пятизонным пружинним блоком FZ-1400.


Відповіді на типові запитання:

Де замовити Матраци Askona?
В інтернет-магазині Askona доступні Матраци Askona з доставкою по Києву та Україні
Які є знижки?
У пропозиції на офіційному сайті знижки на Матраци Askona до -65%
Є розстрочка на Матраци Askona?
Доступна розстрочка, оплата частинами від ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку
Які популярні моделі Матраци Askona 2020?
В каталозі популярні моделі: