Історія ХК Аскона (Hilding Anders), історія розвитку компанії

1998

 • Відкриття власного матрацного виробництва у Східній Європі.

  Відкриття власного матрацного виробництва у Східній Європі.

2002

 • Власний завод з виробництва пружинних систем під егідою американського холдингу Leggett&Platt.

  Власний завод з виробництва пружинних систем під егідою американського холдингу Leggett&Platt.

2003

 • «Аскона» починає постачання шведському концерну IKEA. Сьогодні холдинг «Аскона» – один з найбільших її постачальників.

  «Аскона» починає постачання шведському концерну IKEA. Сьогодні холдинг «Аскона» – один з найбільших її постачальників.

2006

 • Створення колекції ортопедичних матраців Mediflex спільно з академіком в. І. Дикулем.

  Створення колекції ортопедичних матраців Mediflex спільно з академіком в. І. Дикулем.

 • «Аскона» отримує ліцензію на право виробництва і продажу матраців преміум-класу King Koil.

  «Аскона» отримує ліцензію на право виробництва і продажу матраців преміум-класу King Koil.

2007

 • Підписання ліцензійної угоди з лідером матрацної індустрії в США компанією Serta.

  Підписання ліцензійної угоди з лідером матрацної індустрії в США компанією Serta.

2008

 • Створений і представлений на виставці «Millionaire Fair» найдорожчий матрац King Koil, ексклюзивний «Royal Masterpiece» вартістю 75 тисяч доларів.

  Створений і представлений на виставці «Millionaire Fair» найдорожчий матрац King Koil, ексклюзивний «Royal Masterpiece» вартістю 75 тисяч доларів.

2009

 • Запатентований торговий формат «Гора матраців» - скручені пружинні матраци, поміщені в невелику коробку на колесах, для моментальної покупки без очікування доставки. З серпня «Аскона» почала їх поставку для мережі супермаркетів «Ашан».

  Запатентований торговий формат «Гора матраців» - скручені пружинні матраци, поміщені в невелику коробку на колесах, для моментальної покупки без очікування доставки. З серпня «Аскона» почала їх поставку для мережі супермаркетів «Ашан».

2010

 • Відкриття 300-го роздрібного магазину компанії «Аскона»

  Відкриття 300-го роздрібного магазину компанії «Аскона»

 • Відбулася найбільша угода в Європі - компанія «Аскона» продала 51% своїх акцій найбільшого в Європі і Азії виробника матраців – шведському концерну Hilding Anders
 «Аскона» придбала сильного партнера і стає абсолютним лідером виробництва товарів для сну в Східній Європі
 Hilding Anders, в свою чергу, стає лідером на ринку матраців Європи, Росії та Азії
 Згідно з даними Centre For Industrial Studies компанія «Аскона» як частина концерну Hilding Anders займає другу позицію в рейтингу світового ринку матраців 2010 року

  Відбулася найбільша угода в Європі - компанія «Аскона» продала 51% своїх акцій найбільшого в Європі і Азії виробника матраців – шведському концерну Hilding Anders «Аскона» придбала сильного партнера і стає абсолютним лідером виробництва товарів для сну в Східній Європі Hilding Anders, в свою чергу, стає лідером на ринку матраців Європи, Росії та Азії Згідно з даними Centre For Industrial Studies компанія «Аскона» як частина концерну Hilding Anders займає другу позицію в рейтингу світового ринку матраців 2010 року

2011

 • Відкрито торгове представництво і 5 перших фірмових салонів в Києві.

  Відкрито торгове представництво і 5 перших фірмових салонів в Києві.

2012

 • Отримання сертифікату CertiPUR. Фабрика товарів здорового сну «Аскона» стала єдиною компанією в Росії, що використовує в своїй продукції високотехнологічну ортопедичну піну, що пройшла незалежну лабораторну експертизу. CertiPUR – це незалежна європейська сертифікація за стандартом, розробленим спеціально для пен, вживаних в матрацах і м'яких меблів.

  Отримання сертифікату CertiPUR. Фабрика товарів здорового сну «Аскона» стала єдиною компанією в Росії, що використовує в своїй продукції високотехнологічну ортопедичну піну, що пройшла незалежну лабораторну експертизу. CertiPUR – це незалежна європейська сертифікація за стандартом, розробленим спеціально для пен, вживаних в матрацах і м'яких меблів.

 • Отримання ексклюзивного права представляти в Росії європейський формат Hilding Anders. Новий формат включає в себе матраци кращих європейських брендів – Bicoflex, Andre Renault, Jensen.

  Отримання ексклюзивного права представляти в Росії європейський формат Hilding Anders. Новий формат включає в себе матраци кращих європейських брендів – Bicoflex, Andre Renault, Jensen.

2013

 • Компанія «Аскона» відкриває свої регіональні представництва на території України: Одеса, Дніпропетровськ, Харків. А також, активно розвивається магазини в Києві, відкрито 10 фірмових салонів. Європейська якість продукції та високий рівень роботи з покупцем нікого не залишить байдужим. Ми чекаємо Вас в салонах «Аскона».

  Компанія «Аскона» відкриває свої регіональні представництва на території України: Одеса, Дніпропетровськ, Харків. А також, активно розвивається магазини в Києві, відкрито 10 фірмових салонів. Європейська якість продукції та високий рівень роботи з покупцем нікого не залишить байдужим. Ми чекаємо Вас в салонах «Аскона».

2014

 • Компанія «Аскона» запустила в продаж новий преміальний бренд подушок і матраців Sleep Professor. Продукція цього бренду була розроблена провідними лікарями-ортопедами і хиропрактиками під керівництвом авторитету в області сну - доктора Роберта Оксмана, США.

  Компанія «Аскона» запустила в продаж новий преміальний бренд подушок і матраців Sleep Professor. Продукція цього бренду була розроблена провідними лікарями-ортопедами і хиропрактиками під керівництвом авторитету в області сну - доктора Роберта Оксмана, США.

2016

 • Перша домашня виставка Foroom Dobrograd.

  Перша домашня виставка Foroom Dobrograd.

2018

 • Компанія «Аскона» представила першу в світі «розумну» подушку Smart Pillow.

  Компанія «Аскона» представила першу в світі «розумну» подушку Smart Pillow.

2019

 • "Аскона" взяла курс на підвищення лояльності клієнтів, зробивши зростання індексу NPS головним завданням.

  В світі
  Історія «Аскони»