Матраци Епіцентр. Матраци, епіцентр яких сьогодні надзвичайно величезний, користуються постійно зростаючим попитом. При цьому і вітчизняні, і закордонні виробники регулярно представляють ринку товарів для сну і відпочинку новинки, більш вдосконалені моделі. Саме тому бажаючі придбати якісні матраци, епіцентр вибору можуть використовуватися для того, щоб знайти ідеальну модель, яка прослужи не один рік і порадує функціональними властивостями.

matrasy-askona.jpg

  • Розміри;

  • Наповнювач;

  • Тип матраца;

  • Жорсткість.

Габарити виробу обов'язково повинні відповідати розмірам ліжка або підстави. Щоб точно визначити габарити, варто проводити вимірювання по внутрішньому периметру. Це дозволить бути впевненими в тому, що придбаний матрац підійде до вашого ліжка.

Якісні матраци епіцентр наповнювачів також мають досить широкий. Обов'язково варто врахувати той факт, що наповнювач має бути гіпоалергенним, тобто, матеріали, з яких він складається, не повинні провокувати алергічні реакції. Оптимальними варіантами є наповнювачі з кокосової койри і латексу, які користуються найбільшим попитом в даний час.

За типом матраци бувають пружинними, безпружинні, а також з незалежним пружинним блоком. Останні коштують трохи дорожче, однак мають ряд вагомих переваг. В таких механізмах кожна пружина знаходиться в спеціальному мішечку, функціонує автономно. Саме тому моделі мають більш довгий термін експлуатації.

Розповсюдженою категорією є ортопедичні матраци, епіцентр яких вважається найбільш розширеним. Такі вироби оптимально жорсткі, часто володіють ефектом запам'ятовування обрисів тіла. Відмінно підходять для людей, що страждають захворюваннями хребта, дітям, підліткам, у яких тільки формується постава.

Матраци - епіцентр здорового сну, гарантія того, що сплячий буде відпочивати комфортно і спокійно. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати матрац бездоганної якості за доступною ціною.

Щоб допомогти Вам зробити правильний вибір, ми підібрали кілька найпопулярніших матраців, ознайомитися з характеристиками яких можна, перейшовши за посиланням:

  1. Exemplar
  2. Experience
  3. Expert Evolution
  4. Moco
  5. Arion