Ліжко – це не тільки місце для сну, але і для інтимного спілкування. Хороший матрац повинен забезпечувати зручне положення тіла під час сну і витримувати навантаження іншої властивості. Сімейне ложе повинно бути однаково добре як для сну, так і для сексу. Як вибрати підходящий матрац для інтимного життя? Ми підкажемо!

intimnaja-zhiznj-matrasy.jpg

Споживчі дослідження за замовленням найбільших транснаціональних корпорацій є найважливішим напрямком у роботі численних наукових структур США. У 2013 році Американський Дослідний Інститут вивчав придатність різних матраців і матеріалів для сексуальних утіх. Півтисячі сімейних пар різного віку на практиці тестували різні моделі, вибираючи кращий матрац для сексу.


Надувний матрац

Безпружинний матрац на основі в'язко еластичної піни (MemoryFoam)

Водяний (водний) матрац

Безпружинний матрац з латексу

Пружинний матрац (блок незалежних пружин)

Підходить для активного сексу

прийнятно

зовсім не підходить

погано

добре

відмінно

Пружність

прийнятно

зовсім не підходить

зовсім не підходить

добре

відмінно

Безшумність

зовсім не підходить

відмінно

добре

відмінно

добре

Надійність

відмінно

відмінно

відмінно

добре

відмінно

Зручність

добре

добре

добре

відмінно

добре

Підтримка

прийнятно

прийнятно

прийнятно

добре

відмінно

Більше всього для сексу підходять матраци середньої і трохи вище середньої жорсткості, в яких тіло не тоне і не обволікається сучасними матеріалами. Найбільш незручними у цьому відношенні визнано безпружинні матраци з в'язко-еластичних пен.

Пружність має велике значення для підтримання темпоритму рухів. На пружному матраці парам набагато легше підтримувати потрібний ритм. Найбільш пружними бувають пружинні матраци, наближаються до них за цими показниками безпружинні латексні.

Скрипучий матрац спочатку може чимало розвеселити розважаються на ньому. Але дуже швидко цей шум починає відволікати від процесу, до того ж він дає зрозуміти оточуючим, чим саме ви займаєтеся.

Тому для дотримання звуковий маскування варто вибрати латексний матрац для сексу або виріб з в'язко-еластичної піни. Пружинні матраци також іноді роблять додатковий шум.

Як довго матрац зможе витримувати навантаження без втрати основних споживчих властивостей, тобто, зберігаючи форму і пружність? Критерієм істини в цьому питанні слугує практика, з поправкою на вагу учасників змагань. Одне можна сказати точно -  саму низьку надійність показують пружинні моделі.

Універсальність у цьому сенсі — зручність матраца для занять сексом в різних позах. У цьому випадку найбільш підходящими є надувні ліжка і матраци, адже в них можна регулювати жорсткість під певні пози.

Найбільш універсальні надувні матраци і водяні ліжка: зменшуючи або збільшуючи тиск в таких матрацах, можна добитися його різної жорсткості.

Ортопедичні пружинні і латексні матраци краще підходять для активних дій, а спокійний неспішний секс хороший на матраці з в'язко-еластичної піни.

Це суб'єктивне відчуття зручності матраців для зон найбільш тісного зіткнення з матрацом – лікті, коліна, руки. Зручний матрац не повинен викликати неприємних відчуттів в цих частинах тіла, але вони можуть з'являтися на матрацах підвищеної жорсткості.

Важливий параметр, який полягає в можливості матраца забезпечувати рівномірну підтримку всьому тілу, без підвищеного тиску в місцях контакту з тілом.