Диван AskonaDay&Night

  Код товара: 44765

  1

  Тканина

  Sky Velvet 03
  Sky Velvet 03
  Вартість
  42 420 грн. 84 840 грн.

  Економія: 42 420 грн.

  Перейти до порівняно
  Доставка 2-3 робочих дні

  Виготовлення до 21-го робочого дня

  Характеристики

  Бренд

  Askona

  Гарантія, років

  10

  Тип трансформації

  Акордеон

  Опис

  Зручний анатомічний диван з механізмом трансформації MultiComfort New («акордеон New»). Високий 7-ми зональний матрац з ексклюзивним пружинним блоком забезпечує зручну посадку і особливо комфортний нічний відпочинок! У Вас є можливість вибрати рівень жорсткості матраца в дивані: Soft (м'який), Middle (середньої жорсткості) або Hard (жорсткий). Механізм дивана розрахований на щоденну трансформацію.

  Декоративна строчка підлокітників і нижнього канта надає дивану сучасний стиль і універсальний вид, що дозволяє розмістити його в будь-якому інтер'єрі. Обтічна форма, м'які кути і ребра на підлокітниках дозволяють розміщувати диван навіть в дитячій кімнаті.

  «Multicomfort New» (Мультикомфорт Нью), на базі механізму "акордеон", але технічно адаптований під високий повноцінний матрац Аскона. В основі: металевий каркас в комбінації з анатомічними латами з гнутоклееной берези.

  7-мі зональний блок незалежних пружин NanoPocket високоеластична піна Ortofoam з фігурною різкої (для матраца Hard), тканинний чохол, стьобаний на холконе (умовно-з'ємний, так як в умовах виробництва використовують спеціальне обладнання для його одягання).

  «Multicomfort» (мультикомфорт), на базі механізму "акордеон", але технічно адаптований під високий повноцінний матрац Аскона. В основі: металевий каркас в комбінації з анатомічними латами з гнутоклееной берези.

  Механізм трансформації — металокаркас, якісні ЛДСП, ДВП, фанера. Підлокітники Обтічна форма і м'які кути - відмінно доповнюють сучасний дизайн дивана.


   Відгуки про товар Day&Night

   1

   5

    за відгуками 1 людини

     Полина

     13 лютого 2019

     Чудесный диван. Очень удобная спинка, по жесткости тоже идеально. Легко раскладывается и чехол из приятного на ощупь и плотного материала. Спасибо.

     Корисний відгук?

     0

     Схожі пропозиції

     Carina Nova
     -25%
     NEW