Матраци в Луцьку

Ортопедичні матраци - це сучасне рішення для здорового і комфортного сну. Щоб підтримати здоров'я свого хребта і забезпечити якісну платформу для нічного відпочинку, необхідно купувати матрац з правильно підібраною жорсткістю. Як правило, жорсткість матраца визначається медичними рекомендаціями лікаря, якщо ж у вас немає ніяких скарг, спирайтеся на свій зріст і вагу при виборі.

Матраци в Луцьку можна придбати за надзвичайно вигідними цінами у нас в магазині. В процесі виробництва ми використовуємо інноваційні технології, а також тестуємо кожен атрибут для сну на безпеку. Лабораторія сну від Аскона висуває особливі стандарти сировини і його обробки, щоб кожна людина могла насолоджуватися високою якістю продукції без відчуття дискомфорту.

матраси Луцьк

Як вибрати матраци в Луцьку?

Консультація від провідних фахівців Аскона допоможе вам розібратися в класифікації матраців і вибрати відповідний для ваших потреб. Жорсткі матраци - це переважна більшість ортопедичних матраців, які випускаються на ринку. Все тому, що висока жорсткість матраца підходить для всіх пацієнтів без певних скарг на здоров'я хребта, щоб уникнути їх появи.

Середні по жорсткості матраци в Луцьку продаються за вигідними цінами і підходять тим, хто відчуває постійну напругу в плечовому і шийному відділі хребта. Пружинні блоки і м'який прошарок матраца дозволяють зробити нічний відпочинок максимально розслабленим і зручним, при цьому, надійно підтримуючи хребет в анатомічно правильному положенні.

Купити матрац з доставкою в Луцьку

Наш магазин надає можливість купити матрац з доставкою в Луцьку, щоб кожен клієнт міг отримати необхідний товар прямо до себе додому. Щоб вибрати матрац в Луцьку, ви можете відвідати торгові струми нашої компанії, розташовані в різних куточках міста, а також зробити замовлення через інтернет магазин. Ми надамо вам якісну консультацію і допоможемо вибрати кращий матрац или матрас, відправивши його доставкою на зазначену адресу. З нами ваш сон стане спокійним і здоровим, на що організм відреагує з вдячністю у вигляді щоденного відмінного самопочуття.

Все публикации Пресса о нас
«Аскона» продает не матрасы, а здоровый сон
Казалось бы, что может быть проще, чем качество и отличный сервис для достижения успешной деятельности в...

Корнелия Манго изменилась до неузнаваемости
Корнелия Манго – певица с ярко выраженной внешностью недавно стала гостьей программы «давай...

Маргарита Суханкина избавляется от морщин
Современные разработки заставляют нас удивляться изобретательности и полезности некоторых вещей. Одной...

Все статьи

Наши статьи

Что такое матрас зима-лето?

Сон – неотъемлемая часть жизни каждого человека. Наличие комфортного спального места позволяет полноценно выспаться и, тем самым, чувствовать в себе...

Рейтинг матрасов 2018-2019

Сделали специальный рейтинг по популярности моделей среди наших...

Матрасы Запорожье

В невероятно большом спектре продукции для комфортного сна порой бывает очень не просто сделать правильный...
Архив Новости компании
11.01.2019
Детская серия ортопедических подушек от Askona
Новинка! Проявляя заботу о ваших детях «Аскона» разработала коллекцию ортопедических детских
08.09.2018
Розыгрыш призов среди покупателей!
Поздравляем счастливых обладателей ценных
10.04.2018
Новая коллекция матрасов премиум-класса Serta Design
Serta сегодня - это мировой лидер в производстве матрасов премиум-класса, коллекция Serta Design, прямое тому
Главная цель ХК «Аскона» - сделать все возможное для удовлетворения потребностей каждого человека в здоровом и комфортном сне
Карта сайта →
Телефоны горячей линии:
+38 (044) 3627070
+38 (067) 4623490
© 1990-2019. Компания «Аскона» - Производство и продажа ортопедических матрасов и аксессуаров для сна.
Все права защищены.